Проблеми з рожевою фарбою, будівництво Барбіленду та перевтілення Марго Роббі — залаштунки та рекорди "Барбі"

Кадр з фільму "Барбі"

Стрічка "Барбі" із Марго Роббі у головній ролі зібрала у прокаті майже півтора мільярда доларів і побила кілька рекордів. Несерйозний, на перший погляд, фільм розповідає про важливі теми буття та людської сутності, а також про патріархальну основу світу. Цього року фільм домінує на всіх кіноринках, де його представлено. Про залаштунки та успіхи стрічки дізнавайтеся у матеріалі "Ранку Вдома".

Лялька Барбі зі своїми подругами та друзями безтурботно живуть у казковому матріархальному Барбіленді. Майже усі Барбі успішні та впевнені у собі красуні, які прагнуть до самовдосконалення. Натомість кени проводять дні на пляжі й думають лише про розваги. Одного разу Барбі стикається з екзистенційної кризою і вирішує потрапити у світ людей, аби розібратися із внутрішніми проблемами.

Вперше про фільм, який розкриває внутрішній світ Барбі, заговорили ще у 2009 році. Сценарії постійно переписували, довго вагалися, хто стане режисером та зіграє головну роль. Тож процес затягнувся. Лише у 2020 році кіностудія оголосила, що за режисуру фільму візьметься номінанта на премію Оскар Грета Гервіг. На роль Барбі спершу розглядалися Емі Шумер, Енн Гетевей та Галь Гадот.

Після того, як акторки відмовилися від пропозиції, роль дісталась Марго Роббі. Акторці довелося докласти зусиль, аби перевтілитися в ідеальну ляльку. Зокрема, найскладнішою для неї була хода Барбі, адже лялька завжди ходить на високих підборах або навшпиньках. У ролі Кена автори Барбі відпочатку бачили лише Райана Гослінга. Актор довго сумнівався, чи погоджуватися на роль, допоки не побачив, як Кен його доньки лежить серед непотребу.

"Так і в житті Кен завжди перебуває в тіні Барбі, тож я зрозумів, що історія цього хлопця теж має бути розказана", — сказав актор Райан Гослінг.

Режисерка Грета Герві одразу вирішила, що Барбі має бути фізичною локацією, а не намальованим за допомогою графіки. Його будували у знімальних павільйонах в реальному масштабі, але проблема виникла звідки не чекали. Аби пофарбувати увесь Барбіленд, знадобилося стільки рожевої фарби, що у справжньому світі її забракло.

Та яким би рожевим та пластиковим не був світ Барбі, фільм розповідає про важливі теми буття і людської сутності, а також про патріархальну основу світу. Можливо, саме тому касові збори Барбі перевищили усі очікування. Стрічка зібрала у прокаті майже півтора мільярда доларів і побила кілька рекордів. Зокрема, це найуспішніший фільм режисерки жінки за всю історію кіно та найприбутковіший фільм 2023 року.

Також цікаво: Прем'єра українського серіалу "Перші дні" на Netflix — ексклюзивний показ перших епізодів

Медіа-партнери
Прямий ефір