Про сучасний бокс та його виклики, а також про прогноз щодо бою Усика і Ф'юрі: Віталій Кличко у "Колі спорту"

Віталій Кличко. Фото: kanaldom.tv

Великі національні змагання у Києві у часи повномасштабної війни — це і виклик, і свято спорту, що надихає, дарує надію і підкреслює, що життя триває. Мер столиці Віталій Кличко завітав на турнір стрибунів у воду і відповів на кілька питань щодо гучних подій та яскравих людей сучасного світу спорту. Відповіді — у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

Багаторазовий чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії, чемпіон спорту ЮНЕСКО, почесний чемпіон WBC, політик та міський голова Києва переконаний, що сьогодні кожна людина, яка хоче бути в спорті, повинна чітко висловлювати свою позицію щодо агресії Росії проти України. Він відмітив, що позиція президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха йому незрозуміла, а Україні слід відмовитися від участі в Олімпійських іграх у Парижі, якщо росіян та білорусів до них допустять. Віталій Кличко разом з братом Володимиром робить все для того, аби змусити спортивні федерації виступити проти участі росіян та білорусів в Олімпіаді. 

"Брати участь в Олімпіаді будуть ті люди, які вбивають мирних людей, які вбивають українських спортсменів? Відомо, що більше 160 українських спортсменів загинуло під час війни. Ми неодноразово звертались і висловлювали свою позицію. Позиція, що гроші не пахнуть у цьому випадку не працює. Сьогодні спроба дозволити росіянам брати участь у міжнародних турнірах — спроба уникнути чесних правил у спорті", — вважає Кличко.

Він також поділився прогнозом щодо можливого бою Олександра Усика проти Тайсона Ф'юрі. Багаторазовий чемпіон світу з боксу, а нині мер столиці, вважає, що бій відбудеться, інакше Ф'юрі стане найбільшим чемпіоном світу-боягузом.

"Якщо Ф'юрі відмовиться, він буде найбільшим чемпіоном світу з боягузтва. Він розуміє, що Сашко незручний суперник для нього і зараз спробує знайти таку можливість, щоб викрутити руки і знайти вихід з цієї складної ситуації. Але весь світ бажає дивитись цей бій, я і переконаний, що цей бій відбудеться. Прогноз на бій сказати не можу — вага важка, тут один єдиний удар може вирішити поєдинок", — додав Віталій Кличко.

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір