Про майбутнє — через об'єктив "Творця", продовження "Пили" та французька комедія про весілля: що нового показують у кіно

Фрагмент трейлеру "Пила Х". Скриншот: kanaldim.tv

Цього тижня в українських кінотеатрах показують три новинки: науково-фантастичний бойовик "Творець", трилер "Пила Х" та французька комедія "Весілля тільки для своїх". Дивіться матеріал "Ранку Вдома" та обирайте фільм для перегляду цими вихідними.

Про майбутнє — через кінооб'єктив. Сюжет нового науково-фантастичного бойовика "Творець" розгортається під час початку війни між людством і силами штучного інтелекту. Архітектор цього штучного інтелекту створив надзвичайно потужну та таємничу зброю, що здатна знищити все живе на планеті. Тим самим покласти кінець існуванню людства. Нікому і ніколи не вдавалося вистежити та знайти цього архітектора, окрім героя Джошуа у виконанні Джона Девіда Вашингтона. Чим це закінчиться дивіться у кіно з 28 вересня.

Жахи та муки чекають на поганців у 10 частині однойменної франшизи "Пила Х ". В центрі подій Джон Кремер, котрий відчайдушно чіпляється за будь-який спосіб порятунку від раку. Він вирушає до Мексики, аби зробити операцію місцевої групи лікарів. Насправді ж це не лікування, а видурювання грошей у шоколадних хворих, які бояться близької смерті. Проте Джон уже придумав, як помститися аферистам. Чим це закінчиться, дізнаєтесь в кіно з 28 вересня.

Трохи про інші жахіття, що переживають головні герої нової французької комедії "Весілля тільки для своїх". Закохані Макс та Лу мали ідеальний план щодо власного весілля. Ані родини, ані друзів, ані букета і торта, ані дурнуватих промов та ідіотських танців. Лише він, вона та їхні свідки. Але молодята просто не могли врахувати величезну вечірку сюрприз! Що з цього вийде, дивіться у кіно.

Також цікаво: Повернення Пуаро та завершення романтичної драми "Після" — новинки кіно

Прямий ефір