Про горе втрат та радість перемог: гімнаст Ігор Радівілов розповів про виступ на Чемпіонаті світу

Ігор Радівілов. Скріншот: kanaldom.tv

Цьогорічний Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики серед чоловіків дав українській команді кілька шансів на здобуття нагород. Скористався цим лише один наш гімнаст — Ігор Радівілов. Він відзначився у своїй коронній вправі — опорному стрибку. У цієї медалі складна доля, опалена війною, втратами і болем. Про особисту трагедію та спортивну боротьбу Ігоря Радівілова розповідається у випуску програми "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

Ігор Радівілов — один із найяскравіших представників не лише української, а й світової спортивної гімнастики. Він є творцем та єдиним виконавцем опорного стрибка, що через складність та небезпеку травм заборонений міжнародною федерацією. 

2022 року маріуполець Ігор пережив особисту трагедію — страшна звістка надійшла з його рідного міста, зруйнованого російськими окупантами. 

"Мої дідусь та бабуся загинули під час обстрілів. Тут нема слів. Мені було дуже важко працювати, спати, їсти деякий час. Потім я подумав, що вони навряд чи були б раді, якщо я не працюватиму і не рухатимусь далі", — каже спортсмен.

Ігор Радівілов. Фото: kanaldom.tv

Гімнаст зміг опанувати себе і знайти сили для продовження тренувань. Попри дуже складну підготовку Ігор виступив на Чемпіонаті світу, який став для нього бронзовим.

"Важливо пам'ятати, що за цією медаллю стоїть. Я мав серйозні падіння в кар'єрі, тому зараз гордий, що зміг піднятися і довести, що все реально", — говорить Радівілов.

Цьогорічна медаль ЧС — особлива для нього, адже за тиждень до старту український гімнаст ще й травмувався. Після першого дня змагань через біль Ігор ще впродовж двох діб не міг тренуватися. Свій успіх присвятив батькам та дружині.

Чотириразовий чемпіон Європи та багаторазовий призер світових змагань Радівілов впевнений, що має сили знову виступити на Олімпіаді та подарувати Україні тріумф у Парижі влітку 2024 року.

Читайте також:

Прямий ефір