Про чиї сталеві серця співатимуть TVORCHI на Євробаченні-2023

Tvorchi. Фото: kanaldom.tv

Майже 400 артистів подали заявку для участі в національному відборі на Євробачення-2023. До фіналу потрапили лише 10. Через загрозу обстрілів музиканти виступали у метрополітені. Втім, організатори обіцяли здивувати й учасників, і глядачів. Як обирали переможців та про що співатимуть TVORCHI, за яких обставин створювали пісні головні конкурентки цього дуету, дізнавайтеся у сюжеті "Ранку Вдома".

Першим на сцену вийшов співак військовослужбовець Moisei. Своєю віртуозною грою скрипаль, якому лише 23 роки, вразив усіх.

Другими на сцену вийшли учасники гурту OY Sound System. Далі підкорювали серця глядачів та журі Demchuk, Fiinka, Tember Blanche, Angelina, 2Tone.

До трійки лідерів, за підсумками голосування, потрапила співачка Krutь. Вона написала свою пісню за місяць до відбору і присвятила її близькій людині, яка пішла на фронт.

На другій сходинці опинилася співачка, музиканта та блогерка Jerry Heil. Дівчата пробували свої сили на національному відборі вдруге.

Перше місце у національному відборі посів дует Tvorchi з піснею Heart of Steel. До речі, хлопці вдруге змагалися із Jerry Heil та Krutь за можливість представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі. Вперше на одній сцені вони зустрілись під час нацвідбору на Євробачення-2020.

Після перемоги у нацвідборі Tvorchi розкрили секрет написання тексту Heart of Steel.

"Цю пісню ми написали навесні. Надихнули нас події, які відбувалися на "Азовсталі". Ми одного разу натрапили на відео з "азовцями" —  Денисом Прокопенком та "Калиною". В їхніх очах був вогонь, сила та незламність. Ми не могли уявити собі, як там важко, але ми переконалися у тому, що це люди зі сталевими серцями", — зізналися Tvorchi.

Після оголошення результатів Tvorchi зі сцени заявили, що не вірили у власну перемогу. Втім, дует висловив вдячність українцям за шанс переставляти найкращу у світі країну — Україну, на такому масштабному конкурсі.

"Коли ми готувалися до Євробачення, ми поцікавилися його минулим. Зараз мало хто згадає, що пісенний конкурс заснували після Другої світової війни, щоб об'єднати всі країни Європи. Коли над світом нависла ядерна загроза, наші люди зі сталевими серцями захищають всю Європу. Настав час об'єднатися проти зла заради миру", — резюмували Tvorchi.

Нагадаємо, Євробачення-2023 від імені України проведуть у Великій Британії, у Ліверпулі.

Читайте також: "Ціна помилки дуже висока": про результати нацвідбору на Євробачення-2023 говоримо з продюсером Дмитром Шуровим

Медіа-партнери
Прямий ефір