"Повернуся струнка і щасливіша ще на одну дитину": Лілія Ребрик провела крайній етер "Ранку Вдома" перед пологами

У п'ятницю 23 лютого ведуча програми "Ранок Вдома" на телеканалі "Дім", акторка Лілія Ребрик оголосила, що йде у "невеличку відпустку". Колеги телезірки Костянтин Октябрський і Чаба Бакош зворушили її  теплим прощанням і побажали швидкого повернення до глядачів.

Під кінець випуску Лілія Ребрик отримала від колег чарівний букет ніжно-рожевих троянд і безліч добрих побажань про майбутнє. У відповідь розчулена ведуча подякувала колегам і пообіцяла якнайшвидше повернутися до глядачів.

"Повернуся до вас після пологів струнка і щасливіша ще на одну дитину. Дякую вам! Тримаємо кулачки, щоб у всіх все було добре, а надто у наших захисників і захисниць, які дають нам змогу ось так жити, мріяти, народжувати і продовжувати втілювати всі свої мрії в життя", — сказала Лілія Ребрик.

На час декретної відпустки Лілії Ребрик "Ранок Вдома" вестимуть Ірина Хоменко і Костянтин Октябрський. Сама ж майбутня мама третьої донечки не планує надовго залишати глядачів і сподівається вже навесні повернутися в етер каналу "Дім".

Медіа-партнери
Прямий ефір