Останнє продовження — заяву щодо карток переселенців зробив "Ощадбанк"

Карта "Ощадбанка". Фото: freeradio.com.ua

До 1 січня 2022 року внутрішньо переміщені особи (ВПО) зможуть користуватися платіжними картками "Ощадбанку", термін дії яких закінчується. Їх не блокуватимуть під час карантину (до 31 грудня). Про це сьогодні, 5 жовтня, повідомляє пресслужба банку, інформує "Дом".

"Ощадбанк" здійснив останнє продовження дії платіжних карток ВПО. Починаючи з 1 січня 2022 року автоматичне продовження терміну дії карт переселенців буде припинено. Це стосується тарифного пакету "Мій рахунок".

У банку нагадали, що картки перевипускаються за графіком, вони доставляються до відділень. Коли карта доставлена до відділення, клієнт отримує повідомлення на свій мобільний телефон. У тексті вказані дата та час, коли її потрібно забрати.

"Якщо ви не змогли забрати нову картку у відділенні, ви зможете знімати кошти та розраховуватися старою карткою тільки до 31 грудня 2021 року (включно)", — наголосили у пресслужбі.

Читайте також: Нерухомі рахунки закриває "Ощадбанк" — кому потрібно пройти верифікацію

Раніше повідомлялося, що до 1 жовтня 2021 року переселенці зможуть користуватися платіжними картками "Ощадбанку", термін дії яких спливає.

Прямий ефір