Схуд на 15 кг, необхідна термінова госпіталізація, — нардепка про стан Саакашвілі (ВІДЕО)

Президенту Грузії (2004-2013 рр.), голові виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеілу Саакашвілі необхідна термінова госпіталізація. Про це заявила народна депутатка України Єлизавета Ясько. Сьогодні, 15 жовтня, їй вдалося втретє провідати Міхеіла у в'язниці Руставі (Грузія), повідомляє "Дом".

За словами Ясько, в камеру до нього не пускають ні її, ні адвокатів. Їм вдається спілкуватися через скло. Міхеіл голодує вже 15 день.

Ясько каже, що він схуд на 15 кг. Майже тиждень до нього не пускають особистого лікаря.

"Стан його здоров'я в поганому стані. У нього є проблеми з набряками зараз вже, з ходінням і мовою. Сьогодні в нього бойовий дух, він тримається, але третій тиждень по всім фізіологічним ознакам, людині стає погано і, звичайно, потрібен нагляд лікаря, потрібна госпіталізація терміново", — розповіла нардепка.

Читайте такожСправа Саакашвілі — чи звільнить Грузія політика: "5 вопросов" із Ігорем Рейтеровичем

Нагадаємо, що Міхеіла Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня. Він не був у країні 8 років. Поїхав підтримати свою партію на місцевих виборах. У Грузії проти Саакашвілі були відкриті чотири кримінальні впровадження. По двох з них винесені заочні вироки. Політик вважає, що справи проти нього сфабриковані. Він просить міжнародну спільноту не залишити його справу без уваги. Напередодні затримання Саакашвілі і Ясько записали відео, на якому оголосили про свої стосунки.

Читайте також: Підсумки 15 жовтня: засідання РНБО, проєкт "Нове село" та розширення "червоної" зони карантину (ВІДЕО)

Медіа-партнери
Прямий ефір