"Подумки я вже на наступному турнірі" тенісистка Марта Костюк перемогла росіянку у фіналі та завоювала дебютний титул WTA

Марта Костюк. Фото: instagram.com/kostyukmarta

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до фіналу та виграла турнір Жіночої Тенісної Асоціації, а також сягнула найвищої для себе позиції у світовому рейтингу. 20-ти річна киянка нині посідає №40 у списку найкращих тенісисток планети. ЇЇ прогрес — результат блискучого виступу на кортах американського міста Остін. Там Костюк обіграла всіх суперниць, йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

Фінал був двосетовим поєдинком проти Варвари Грачової, яка згідно рішення Жіночої Тенісної Асоціації, представляє на турнірах тільки себе — без згадки про назву та прапор місця походження. 

Приголомшливий розіграш відбувся наприкінці першої партії і став практично визначальним для успіху Марти у цій частині гри. У другому сеті боротьби було більше, але Костюк не втратила контролю над перебігом подій та головне — зберегла рівень цілковито переможної енергії. 

Перше відчуття моменту великого успіху прийшло разом із сльозами — Марта була щирою перед світом, який побачив її тріумф. Такою була й важлива промова чемпіонки під час церемонії нагородження.

"Усім, хто дивиться, особливо в Україні, хочу сказати Слава Україні! Зважаючи на становище, в якому я зараз перебуваю, для мене дуже важливо виграти цей титул. Я хочу присвятити цей титул Україні та усім людям, які зараз борються та гинуть", — сказала вона.

А ще Костюк із задоволенням говорила українською — про своє щастя і свій теніс. 

"Дуже багато емоцій, складно скласти слова. Подумки я вже на наступному турнірі, тому що в тенісі змагання кожен тиждень. Щаслива, що стільки років роботи дали такий результат", — додала Марта.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір