Майже 6 тис. кримчан звернулися до української влади за допомогою у 2020 році, — Кориневич

Антон Кориневич. Фото: president.gov.ua

Незважаючи на пандемію та закриття КПВВ на адмінлінії з окупованим Кримом, люди не залишилися без підтримки України. Представництво президента України в АР Крим підтримує зв'язок з жителями окупованого півострова в режимі 24/7, маючи для цього необхідні інструменти.

Про це розповів постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич в інтерв'ю телеканалу "Дом".

"У 2020 році був реалізований спільний з нашими партнерами і колегами з правозахисних організацій проєкт — чатбот CrimeaIsUAbot, який допомагає нашим громадянам отримати відповіді на найважливіші питання, зокрема щодо перетину адмінлінії, адмінпослуг з боку державних органів України та інше", — зазначив Кориневич.

За його словами, чатбот — саме та новація, яка користується великим попитом серед кримчан.

Читайте також: Скільки українських політв'язнів перебувають за ґратами в РФ та Криму, розповіла Денісова

Також постійний представник президента в АР Крим наголосив, що на півострові продовжують роботу всі контакти представництва: Skype, "гаряча лінія", електронна пошта.

"Ми за 2020 рік опрацювали понад 5800 звернень наших громадян. Це дуже велика цифра, і такої цифри Україна не знала, — резюмував Антон Кориневич. — Ми вважаємо, що це важливий результат. Звичайно, ми з нашими колегами з правозахисних організацій працюватимемо на те, щоб він і надалі удосконалювався".

Нагадаємо, CrimeaIsUAbot дає змогу отримати миттєву консультацію 24/7 щодо оформлення паспорта громадянина України, свідоцтва про народження та смерть на окупованій території, актуальну інформацію стосовно порядку перетину КПВВ.

Медіа-партнери
Прямий ефір