Підсумки Універсіади-2023: українські спортсмени здобули 6 нагород

Універсіада-2023. Фото: sportmon.org

Американське містечко Лейк-Плесід з великою спортивною та олімпійською історією допомогло відзначитися українським атлетам. Наші учасники Всесвітньої Зимової Універсіади виграли там шість нагород. Детальніше про підсумки змагань розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

На Універсіаді-2023 українські атлети здобули одну золоту, одну срібну та чотири бронзових медалі.

Чемпіоном став сноубордист Михайло Харук. Він був найкращим у паралельному гігантському слаломі. Срібна медаль у біатлоніста Дмитра Грущака — у гонці переслідування. 

Бронзовий здобуток — це успіхи Юлії Городної та Степана Кінаша у біатлоні, Дмитра Мазурчака та Віталія Гребенюка у лижному двоборстві, а також сноубордистів Надії Гапатін і знову таки Михайла Харука у ще одному виді слалому.   

"Нас дружньо зустріли. З повагою ставилися до нас і до ситуації в нашій країні. Ми там були немов найпочеснішими гостями. Емоції словами не описати. Українським спортсменам було дуже важко, зокрема, через зміну часових поясів — вісім годин різниці", — розповідає срібний призер Універсіади-2023 Дмитро Грущак.

Спортсмени змагались у 8 видах спорту. В українській команді виступали 60 студентів з 22 університетів країни. До перемог українців долучились 29 тренерів.

Читайте також: Надії і ризики українського футболу: хто стане тренером Національної збірної

Медіа-партнери
Прямий ефір