Під обстрілами — від перших годин війни: як живуть у селищі Золочів неподалік кордону з РФ (ВІДЕО)

Ілюстративний скриншот відео: kanaldom.tv

Атаки з боку російських окупаційних військ не припиняються на Золочів у Харківській області. Селище перебуває під обстрілами від перших годин повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Внаслідок — десятки зруйнованих будинків та понад 30 загиблих мирних жителів. Проте там продовжують перебувати люди, повідомляє "Дом".

Селище Золочів розташоване на півночі Харківської області неподалік кордону з Росією. Його обстрілюють як із території тимчасово окупованого селища Козача Лопань, так і з території Росії. Буквально нещодавно снаряд прилетів прямо до будинку сім'ї Тесленків.

"Ми перший постріл почули, бо земля по вікнах вдарила. У нас начебто було два вибухи, бо десь там по вікнах було. Ми зібралися виходити, але ми не встигли, я подзвонив, що робити…", — розповів місцевий житель Сергій.

Чоловік показав наслідки обстрілу. Каже, від звуку шибок, що б’ються, та гуркоту стін, що падали, навіть не встиг злякатися. Хвилину потому зрозумів, що завалений уламками і самостійно вибратися не може.

"Вибило те вікно, ці бічні склалися повністю, завалило весь коридор, майже догори. Ось там завалено все, бо стіну розвалило", — пояснив Сергій.

Обстріл стався вночі. У будинку перебували батьки Сергія та дитина. Після влучення ніч довелося провести на вулиці. Допомагали гасити пожежу сусідам. Вранці вдалося детальніше розглянути наслідки падіння снаряда — від споруд у дворі нічого не лишилося.

"Ось така вирва, ось тут у нас була літня кухня, сарай. Це воно влетіло, навіть туалет ось", — показала руйнування постраждала Раїса Тесленко.

Обстріли в області тривають. За останню добу російська армія завдала удару по кількох населених пунктах Харківського та Чугуївського районів. Поранення зазнали 10 осіб, 2 особи загинули. Найгарячішою точкою в регіоні залишається Ізюмський напрямок.

Читайте також: Окупанти готуються до наступу на Слов’янськ, відновлюють боєздатність у Криму — 83-й день війни у зведенні Генштабу ЗСУ

Нагадаємо, у Харківській області від кордону з Росією йдуть дві транспортні лінії, якими відбувається рух усіх сил і засобів армії противника. І при контролі цих логістичних зон окупантам неможливо буде підживлювати сили під Ізюмом, які готуються до прориву на Донеччину.

Медіа-партнери
Прямий ефір