Pfizer можна щепитися в центрах масової COVID-вакцинації (ВІДЕО)

Вакцина Pfizer. Фото: ap.org

Міністерство охорони здоров'я України вирішило зробити вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech проти COVID-19 доступною для широкого загалу. Тепер цей препарат використовуватимуть в центрах масової вакцинації населення. Щепитися їм зможуть всі охочі, але у пріоритеті літні люди і люди з супутніми захворюваннями. Про це сьогодні, 12 липня, повідомили у відомстві, інформує "Дом".

До кінця липня, як очікують в МОЗ, до країни завезуть ще близько 1 млн доз Comirnaty/Pfizer.

Разом із цим в країні щодня працює до 2 тис. пунктів щеплення, де використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech.

Також українців щеплюють препаратами компанії AstraZeneca.

На сьогодні Україна отримала понад 5,6 млн доз різних вакцин від COVID-19.

"Усі вакцини, які використовує Україна, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19. За даними останніх досліджень, вакцина CoronaVac від Sinovac Biotech продемонструвала ефективність у 83,5% у запобіганні симптоматичних захворювань на COVID-19 та 100%-ефективність у попередженні госпіталізації та смерті", — повідомив заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузин.

Від початку кампанії з імунізації в Україні зробили майже 3,5 млн щеплень.

Читайте також: Американську вакцину Johnson & Johnson зареєстрували в Україні — що про неї відомо

Як повідомлялося раніше, в Україні вже працюють біля 200 центрів масової вакцинації населення проти COVID-19. За тиждень в країні зафіксовано три рекорди за кількістю щеплень проти коронавірусу за день.

Прямий ефір