"Великодні покатушки": в прифронтовій Авдіївці байкери Донеччини відкрили мотосезон (ВІДЕО)

Мотосезон в Авдеевке. Скриншот видео: kanaldom.tv

На початку травня по всій Україні байкери традиційно відкривають мотосезон. Сьогодні, 3 травня, вони зустрілися й в прифронтовій Авдіївці Донецької області. "Великодні покатушки" — так назвали захід, а почали з освячення техніки, передає кореспондент телеканалу "Дом".

"Для нас це дуже значимо, тому що Авдіївка за останні роки зазнала багато страждань, багато випробувань. А ось такі красиві, яскраві костюми водіїв цих машин, звичайно, додадуть нові сили нашому місту", — вважає настоятель храму Святої Рівноапостольної Марії Магдалини Андрій Карпець, який освятив байки.

Кульмінацією фестивалю традиційно став мотопробіг центральною вулицею міста. Близько пів сотні байкерів сформували колону, а очолив її голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.

"Вітер, свобода, а свобода — це для Авдіївки одне з таких серйозних понять останніх семи років. Цей фестиваль важливий, щоб показати навіть самим собі, що місто живе, місто розвивається", — прокоментував він.

Починаючи з 2016 року, відкривають мотосезон в Авдіївці байкери місцевого клубу. Його учасники не покидали місто і проводили заходи навіть під час загострення бойових дій.

"Збиралися місцеві, авдіївські. З інших міст не приїжджали сюди, усі боялися. У нас же днем перемир'я, а ночами сидимо по підвалах, тобто тяжко", — згадує президент байк-клубу "Іскра" Василь Лобанов.

Сьогодні в "Великодніх покатушках" брали участь байкери з різних міст Донецької області. Крім авдіївського, тут можна було побачити байк-клуби Покровська, Добропілля, Слов'янська, Українська, тощо.

"Багато приїхали з різних міст, ми особисто з дружиною приїхали з Селидового. Хтось приїхав покататися, а я приїхав, щоб показати всім, щоб всі бачили, яка у мене дружина красуня", — жартує учасник фестивалю з міста Селидове.

Читайте також: Підсумки 3 травня: візит Зеленського в Польщу, боротьба за свободу ЗМІ та мотосезон в Авдіївці (ВІДЕО)

Медіа-партнери
Прямий ефір