Падав з 15 метрів і кидався під машину: режисер Віктор Андрієнко згадав работу каскадером

Віктор Андрієнко. Фото: kanaldom.tv

Заслужений артист України, режисер і актор Віктор Андрієнко розповів у програмі "Точка опори" про те, як на початку кар'єри йому довелося працювати каскадером. У ті часи він встиг здійснити стрибок з 15 метрів, а також потрапити під автомобіль заради кадру.

Каскадерство з'явилося в житті Віктора Андрієнка, коли він ще вчився на актора. Тоді йому дуже кортіло почати зніматися в кіно, проте актором нікуди ще не брали. Довелося йти у каскадери.

"Летів із п'ятнадцяти метрів якось — то Айвенго з Кріпосної стіни падав. В американському кіно найяскравіші трюки вставляють не лише в фільм, а й у тизер. А в радянському кіно якщо трюк в тизері, то в кіно його не має бути — маразм. Тож мій стрибок з п'ятнадцяти метрів не попав у фільм. Зате я в кіно ні разу не поламався і не побився. Якось мене збила машина. Коли збиває багажником, — це дрібниця, підстрибнув і все. А мене збивала передком. Треба було перелетіти через неї, і це все на асфальті. Я так крутонув!" — розповів Андрієнко.

Повна версія інтерв'ю: Про життя у двох світах, кіно для дітей та інтерв'ю з самим собою: режисер Віктор Андрієнко у програмі "Точка опори"

Нагадаємо, Віктор Андрієнко — актор, режисер, каскадер, письменник, продюсер та сценарист. Заслужений артист України. Знімався та озвучував анімаційний фільм "Острів скарбів". Створив програми "Шоу довгоносиків" і "Повне мамаду". Отримав премію імені Лесі Українки у номінації "Найкращий фільм для дітей та юнацтва" за стрічку "Іван Сила" як режисер. У 2017 році здобув Гран-прі Всеукраїнського літературного конкурсу "Коронація слова" у номінації "Найкращий кіносценарій для дітей та юнацтва" за кіноказку "Легенди Чарівнолісся". Одружений, має сина. 

Попередні випуски "Точки опори":

Дивіться програму "Точка опори" зі Світланою Леонтьєвою щосереди о 21:00 на сайті каналу "Дом", а також на YouTube-майданчику каналу.

Прямий ефір