Помилкове зображення карти РФ із Кримом: канал "Дом" закликав СБУ допомогти з розслідуванням (ВІДЕО)

Телеканал "Дом" публічно звертається до Служби безпеки України для допомоги в проведенні внутрішнього розслідування ситуації з появою в ефірі зображення, де присутня карта Росії з Кримом.

Річ у тому, що в одному з випусків проєкту "Русский дневник" на телеканалі "Дом" у графічній заставці раптово з'являється зображення окупованого Росією Криму, і так само раптово зникає. При цьому графічна заставка з картою Росії, але без зображення окупованого півострова, затверджена керівництвом каналу.

Випуск із неправильною графікою був вилучений з ефіру. Джерело походження фейкової заставки наразі з'ясовує Служба внутрішньої безпеки телеканалу.

Зі свого боку колектив телеканалу приносить вибачення за це непорозуміння. Крим — це Україна, і телеканал "Дом" робить усе можливе задля повернення його додому, стаючи при цьому об'єктом диверсій і провокацій.

"У переліку затверджених графічних заставок на наших каналах немає і не могло бути заставки карти Росії з Кримом. Щойно ситуацію виявили, реакція була миттєвою. Винні відсторонені. Ми з'ясовуємо джерело походження заставки, зокрема звернулися в СБУ. Всі випуски "Русского дневника" показані з правильною картою Росії без Криму", — зазначає начальник відділу правового забезпечення ДП "МПІУ" Наталія Піцхелаурі.

Прямий ефір