Опановано понад 300 стандартів: про наближення ЗСУ до НАТО розповів Залужний (ВІДЕО)

Валерій Залужний. Фото: zsu.gov.ua

Збройні сили України зробили величезний крок, щоб наблизитися до повноцінного членства в НАТО. Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний, передає "Дом".

"У Збройних силах України зроблено величезний крок, щоб наблизитися не лише до плану дій щодо членства в НАТО, але й до повноцінного членства в Альянсі. Тільки на документальному та формальному рівнях ми опанували понад 300 стандартів НАТО. Не хочу нікого критикувати, але таку кількість стандартів, наскільки я знаю, освоїли далеко не всі збройні сили європейських країн, які вже є членами Альянсу", — резюмував Залужний.

Він також наголосив, що українській армії зараз важливо позбутися всього радянського і почати мислити "по-натовськи", організовувати підготовку військ відповідно до стандартів Альянсу.

"Для мене головне, аби ми вийшли на певний рівень, щоб бути цивілізованою армією, спростити певні процедури, позбавитися всього радянського, що нам зв'язує руки та ноги, почати мислити по-натовськи, дивитися на речі по-європейськи, організовувати підготовку військ відповідно до стандартів НАТО, які, як ми вже переконалися, є дуже ефективними та результативними", — резюмував головнокомандувач ЗСУ.

Читайте також: Росія не має права вето щодо членства України в НАТО, — Столтенберг

Медіа-партнери
Прямий ефір