Оновлення відбуватиметься поступово, — експерт про майбутнє ЄС

Прапори ЄС і України. Фото: sbr.in.ua

Європейський Союз оновлюватиметься в контексті підтримки України, але це станеться не зараз. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ сьогодні, 31 серпня, висловив кандидат політичних наук, засновник "СД Платформи" Богдан Ференс, інформує "Дом".

На його думку, оновлення Євросоюзу — це перспектива, воно відбуватиметься поступово, тому що Європейський Союз — це 27 гравців, 27 країн, які потребують консолідації позицій, щоб рухатися вперед.

"Я сподіваюся, що оновлення відбуватиметься в контексті та солідарності підтримки України в практичному руслі та політиці розширення. Це також важливо, особливо враховуючи наш кандидатський статус і бажання таки чіткіше вже, можливо, наступного року, розпочати переговори про повноправне членство. Це якраз будуть реальні кроки, які допоможуть нашій країні, наприклад, побачити, що Євросоюз оновлюється", — сказав експерт.

Він висловив сподівання, що в Євросоюзі розуміють, наскільки залежність від російської енергетики та бізнесових інтересів погано впливає на європейські країни.

Богдан Ференс додав, що оновлення Євросоюзу відбуватиметься у бік солідарності, подолання залежності від РФ та допомоги Україні.

Читайте також: Євросоюз підтримує Україну у війні, розв'язаній Росією — огляд країн (ВІДЕО)

Прямий ефір