Олена Кравець поділилася мрією дітей про літній відпочинок та згадала знайомство з Віталієм Кімом

Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Ведуча програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" поділилася мрією молодших дітей відсвяткувати їхній День народження біля моря на Миколаївщині та пригадала своє знайомство з головою Миколаївської ОВА Віталієм Кімом

Олена Кравець та Віталій Кім — обоє багатодітні батьки. У розмові про те, чим їх дивують менші діти, зіркова ведуча пригадала, як випадково почула розмову своїх двійнят Івана і Каті про те, де вони мріють побувати влітку та відсвяткувати свій День народження, що у серпні. Таким місцем виявився курорт Коблеве на Чорноморському узбережжі Миколаївщини, пляжі якого наразі заміновані.

"Моїм дітям шість із половиною. У цьому віці вони вже все коментують. Мої, наприклад, планують це літо. Бо літо 2022-го ми провели в Болгарії, а звикли вони щороку їздити у Коблеве, святкувати там свій День народження. І ось, нещодавно я чую, як вони між собою говорять: "Ну ось, коли ми влітку поїдемо до Коблевого…  Мамо, ми ж поїдемо до Коблевого влітку?" Я не хочу їм навіть відповідати щось таке: "Ну, якщо війна закінчиться..." І вони дивляться на мене, чекають на відповідь… А я не можу їм сказати "так", але я теж дуже сподіваюсь, що поїдемо", — каже Олена Кравець.

Також ведуча пригадала, як ще до повномасштабного вторгнення саме в Коблево познайомилася з Віталієм Кімом і розповіла, чим він її тоді вразив. 

"Пам'ятаю, як ми з дітьми йдемо до басейну, і я бачу, як на літньому майданчику сидить голова Миколаївської ОДА. У звичайному одязі, у розслабленому настрої... Просто лускає насіння і дуже акуратно складає лушпиння на купку... Ви собою уособлювали тоді відпочинок", — згадала Олена Кравець.

Віталій Кім додав, що тоді був його перший повноцінний відпочинок — цілих три вихідні дні з родиною, а "насіння — це така миколаївська фішка". 

"Основне правило — не розкидати шкарлупки", — зауважив голова Миколаївської ОВА.

Повна версія інтерв'ю: Доброго тихого вечора, ми з України: Віталій Кім — гість шоу Олени Кравець

Нагадаємо, гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, доброволець ЗСУ Ольга Бігарь (позивний "Відьма"), комік Марк КуцеваловВадим Кириленко з рубрикою "ГогольНаш". Музична гостя — Христина Соловій.

Як повідомлялось раніше, проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" стартував на каналі "Дом" у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. Перші п’ять випусків (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 12 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дом".

*Прим. Дані станом на 05.02.2023. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом "Тихий вечір з Оленою Кравець" на всіх діджитал-майданчиках каналу "Дом" (YouTube, Instagram, Facebook, ТіkТоk).

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Медіа-партнери
Прямий ефір