Олег Борисов розповів студентам про роботу в прямому ефірі

Олег Борисов зі студентами. Фото: kanaldim.tv

Ведучий телеканалу українського державного іномовлення FREEДОМ Олег Борисов провів майстер-клас для студентів першого курсу кафедри режисури телебачення Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, під час якого розповів про особливості роботи в прямому ефірі.

На телеканалі FREEДОМ Олег Борисов веде інформаційний марафон, авторський проєкт про фейки російської пропаганди "Давайте перевіримо", інтерв’ю з ключовими політиками України та світу “Високий кабінет”, працює як кореспондент під час важливих міжнародних подій, для на YouTube-каналу "Дім" — подкаст "Олега френди".

Під час майстер-класу Олег зі студентами розібрали верстку прямого ефіру одного з випусків новин FREEДОМ, обговорили, як відбувається підбір сюжетів і тем у кожен випуск, як правильно та збалансовано подавати новину, аби не порушувати стандарти журналістики.

Також студентів цікавило питання, як ведучим під час війни вдається стримувати емоції та не хвилюватися в прямому ефірі, коли йдеться про злочини російських окупантів, особливо тоді, коли вони розуміють, що їхня аудиторія, в тому числі — росіяни. Олег Борисов розповів, що, дійсно, є такі новини та ситуації, в яких емоції  стримати неможливо й непотрібно, а не хвилюватися допомагає практика й добре знання тем і матеріалів кожного випуску. Адже ведучий новин — це не просто людина, яка зачитує текст з телесуфлера. Ведучий перед ефіром завжди бере  участь у створенні  верстки випуску, пише чи редагує підводки до сюжетів, тобто повністю перебуває в процесі виробництва новин.

Прямий ефір