Про перспективи розвитку авіасполучення в південних регіонах розповіли в "Украероруху" (ВІДЕО)

Андрей Ярмак. Фото: comments.ua

Перспективи розвитку авіасполучення в південних областях України обговорили на Міжнародному інвестиційному форумі "Південна стратегія розвитку", який стартував у Херсонській області сьогодні, 10 червня, повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

На думку в.о. директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") Андрія Ярмака, Херсонський аеропорт зможе збільшити обсяги пасажирських авіаперевезень після коронакризи.

"Невелика статистика по тому, як відбувалося збільшення рейсів аеропорту "Херсон". Максимальних показників було досягнуто у 2019 році. Я думаю, що це була не межа з розвитку в цілому. Після коронакризи аеропорт зможе повернути свої обсяги і їх збільшити", — наголосив Ярмак.

Коли і за яких умов може відкритися авіасполучення з Маріуполем, поцікавився в керівника "Украероруху" голова Маріупольської районної ради Степан Махсма. Адже зараз жителі міста з населенням майже 450 тис. людей можуть користуватися тільки наземним транспортом. Однак для відкриття повітряних шляхів повинна бути забезпечена безпека.

"Сьогодні для нашого регіону і всієї Донецької області дуже важливо відкриття аеропорту. Тому що без відкриття повітряного простору, без польотів не розвиватиметься належним чином територія. І сьогодні я поставив питання Андрію Миколайовичу, керівнику "Украероруху" — його бачення, у чому складова. За його словами, тут виключно безпекова складова", — говорить Степан Махсма.

Згідно з вимогами безпеки, для відкриття авіасполучення необхідно 160 км безпечної території. При цьому від Маріуполя до лінії дотику — 40 км. Аеропорт в місті закритий з моменту початку бойових дій на Донбасі.

Читайте також: Розвиток туризму і будівництво доріг на Херсонщині: "Официальный разговор" із Сергієм Козирем

Нагадаємо, сьогодні, 10 червня, стартував перший Міжнародний інвестиційний форум "Південна стратегія розвитку", який відбувається на Арабатській Стрілці в Херсонській області. На ньому презентують інвестиційні проєкти, які стануть основою для розвитку південних регіонів України. Телеканал "Дом" — інформаційний партнер заходу.


Всі новини форуму "Південна стратегія розвитку" — у спецрозділі "Форум на Арабатській Стрілці

Прямий ефір