Про "Папіка", кінопроби в ZOOM і працьовитість: "Утро Дома" з акторкою Дар'єю Петрожицькою
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2021/05/darya-petrozhiczkaya-820x505.jpg)
Акторка Дар'я Петрожицька, відома за роллю Лізи в серіалі "Папік", сьогодні, 31 травня, святкує свій день народження. У цей день вона прийшла в гості на телеканал "Дом" і розповіла про складнощі минулого року, роботу в "Папіку" і зйомки в різних шоу.
Про важливість відпочинку і пробах в ZOOM Дар'я Петрожицька розповіла в ефірі програми "Утро Дома".
Ведучі — Юлія Крапівіна і Костянтин Войтенко.
— Ти в професії дев’ять років. Що для тебе було найважливішим протягом цих років?
— Здавалося б, в професії вже давно, але життя ділиться на до "Папіка" і після "Папіка". Всі плакалися і скаржилися на 2020 рік, а у мене він найвдаліший вийшов.
— Ти зараз робиш ставку на цей серіал?
— Я ще люблю театр для дітей, там було багато класних ролей. І я б із радістю далі працювала в цьому театрі. Зараз я пішла, адже через зйомки вистави зі мною почали потихеньку знімати.
— Ти також брала участь в "Голос країни" і "Ліпсінк Батл". Як тобі таке активне життя в порівнянні з попередньою частиною, де ти була не настільки в променях софітів?
— Дуже дивно, насправді. Для мене досі все, що відбувається — це дуже дивно, тому що всі стали мене всюди кликати, а я, начебто, яка була, така і залишилася.
— В якому шоу тобі більше сподобалося брати участь?
— У "Ліпсінк Батл" — там більше акторських штук. Я робила те, що хотіла, і мені все подобалося, і не так багато сил туди йшло.
— Ти розповідала, що для тебе минулий рік став перевіркою. Які якості в собі відкрила?
— Я завжди була робочою ланню. Але я зрозуміла, що навіть таким людям, як я, потрібно відпочивати. Тому що наслідки потім дуже складні.
— Як ти відпочиваєш?
— Я займаюся своїм здоров’ям, займаюся спортом і дивлюся серіали.
— Хто з акторок для тебе приклад?
— Напевно, Дженніфер Еністон.
— Як часто у своєму житті ти йдеш проти себе і проти своїх інтересів?
— Постійно. 31 травня — я близнюки. У мене вічна боротьба. У мене постійно такі штуки. Я можу себе розділити на Дашу і акторку. Даша-акторка нічого не боїться, не соромиться і абсолютно розкута людина.
А Даша-людина — з зажимами. Складність шоу "Голос країни", "Танці" — в тому, що там немає маски. Ти — це ти, ти не маєш чим прикритися.
— Ти зараз ходиш на кастинги?
— Ходжу, коли звуть. Зараз це виглядає, як самопроби. У мене нещодавно була проби по ZOOM. Режисер українець, але зараз він живе в США. Мій партнер — в Німеччині, а я — в Україні. І ми в ZOOM намагалися відіграти сцени. Мене затвердили, і його, напевно, теж.
— Що для тебе просте жіноче щастя?
— Улюблені друзі, а їх не так багато, тому що з віком я зрозуміла, що у мене відсіваються друзі, а найближчі та найрідніші люди залишаються. Я ціную цих людей, які поруч зі мною. Є кохана людина.
Зараз у мене головне бажання — щоб закінчилася пандемія.