Про готовність України до нових форматів перемовин щодо Донбасу заявив Кулеба у Стокгольмі

Дмитро Кулеба. Фото: kanaldom.tv

Україна залишається відданою дипломатичному шляху врегулювання конфлікту на Донбасі і готова до нових форматів перемовин задля руху вперед у питанні деокупації своїх територій. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба, повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

"З держсекретарем США Ентоні Блінкеном ми говорили про дві речі. Перше — підготовку пакету стримування Росії, друге — про те, як нам повернутися до виконання Мінських домовленостей", — уточнив міністр.

Він наголосив, що спільна мета України та Сполучених Штататів, а також з Франції та Німеччини, як переговорниками та медіаторами у Нормандському форматі, повернути Росію за стіл перемовин і до виконання Мінських домовленостей.

"Україна залишається відданою дипломатичному шляху врегулювання конфлікту. Ми готові до будь-яких форматів руху вперед і хочемо, аби й Російська Федерація підтвердила свою відданість саме дипломатичному врегулюванню", — зазначив дипломат.

Читайте також: Стримування агресії Росії та допомога ЗСУ: про підсумки міністерської зустрічі у Стокгольмі розповів Кулеба (ВІДЕО)

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен провів зустрічі з міністрами закордонних справ України та Росії — Дмитром Кулебою та Сергієм Лавровим.

Прямий ефір