Про 43-річчя, роботу на заводі та нові концерти: "Утро Дома" з Арсеном Мірзояном

Арсен Мирзоян. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні, 20 травня, українському співаку Арсену Мірзояну виповнилося 43 роки. Про кризу середнього віку, музичну кар’єру та майбутні концерти іменинник розповів в ефірі програми "Утро Дома".

Ведучі — Костянтин Октябрський і Анастасія Касілова.

— З днем народження! Як будете святкувати?

— Буде концерт. Це така традиція — концерт на свій день народження. Обов’язково збирається компанія. Це буде в Дніпрі, велика зала.

— Але глядачів буде не так багато, як зазвичай?

— Я ніколи не порівнюю. Є люди, які прийшли з нами провести цей день.

— Вам виповнилося 43 роки. Чи була криза середнього віку?

— Так, вона вже минула. Все, що ти цінував до цього, все пропадає. А нового нічого не з’являється, і в цю прірву все мчить. Поки старе зникло, а нове не з’явилося. Було весело.

Кажуть, у людини два життя, і друге починається, коли ти розумієш, що воно одне.

— Ви із Запоріжжя, працювали на заводі, але почали займатися музикою. Як це сталося?

— Я писав, наспівував щось. Знайомився, їздив до Києва, намагався всидіти на двох стільцях: бути успішним і на заводі, і за його межами. Я пропрацював там 10 років.

— Запоріжжя — російськомовне місто. Чому ви вирішили співати українською мовою?

— Для мене співати українською мовою — це просто співати українською мовою. Воно так сталося. Я не контролюю цей процес. Я так пишу, я так бачу.

Це все вплив Олександра Положинського. Я з ним познайомився на фестивалі "Перлини сезону", я вже тоді починав писати українською, і "найшла коса на камінь".

— Крім сьогоднішнього концерту, є якісь грандіозні плани?

— 30 листопада нашому гурту виповниться 10 років, в палаці "Україна" відбудеться святковий ювілейний концерт. Презентуємо новий альбом і, звичайно, будемо співати пісні, обов’язкові до виконання.

— Ви брали участь у шоу "Маска". Розкажіть подробиці.

— Розповідаю в подробицях, як я брав участь. По-перше, я не знав половину учасників. Я міг впізнавати гравців за директорами. Тобто ти особисто знаєш якогось менеджера артиста, і як би він не маскувався, ти його побачиш. Деяких можна було впізнати за зовнішнім виглядом, за анатомією.

Дуже цікаве шоу, хотілося більше свободи. Творчої свободи. Якби було більше часу попрацювати з музичними продюсерами. Саме з музичними продюсерами, а не з тими, хто створює рейтинги.

На мені був 26-кілограмовий костюм дракона, перші випуски я не міг в ньому нічого робити.

Медіа-партнери
Прямий ефір