Нову програму підтримки економічного розвитку на Донбасі запроваджує ЄС, — Мішель

Фото: ОП

Голова Європейської ради Шарль Мішель анонсував нову програму ЄС, спрямовану на підтримку економічного розвитку та надання державних послуг на Донбасі. Про це він сказав сьогодні, 2 березня, під час робочої поїздки на схід України, інформує канал "Дом" із посиланням на пресслужбу ОП.

Мішель зазначив, що побачив на власні очі, як та робота, яку здійснює Україна у співпраці з міжнародними партнерами на лінії дотику, покращує щоденне життя людей. Політик засвідчив і вплив прямої допомоги ЄС безпосередньо у "Щасті".

Читайте також: Судова реформа і підтримка України Євросоюзом: про що говорив Шарль Мішель на Донбасі

"Цього року ми розпочинаємо нову програму для підтримки економічного розвитку та надання державних послуг у цьому регіоні. Вона також містить фінансування пунктів в’їзду-виїзду", —  повідомив Шарль Мішель.

Президент Європейської ради переконаний, що повне припинення вогню, відкриття більшої кількості пунктів в’їзду-виїзду, подальша робота з гуманітарного розмінування покращить життя людей по обидва боки лінії дотику, і ЄС надалі підтримуватиме ці зусилля.

"У ЄС очікують, що Росія забезпечить повний доступ для СММ ОБСЄ до всіх територій України, які наразі не контролюються урядом, а пандемія COVID-19 не повинна слугувати приводом для подальшого відмежування цих територій від України", — резюмував очільник Європейської ради.

Нагадаємо, на середу, 3 березня, заплановано переговори європейського політика з представниками української влади в Києві.

Прямий ефір