Нову обхідну дорогу побудують навколо Маріуполя, — Тимошенко

Фото: Forum. Ukraine30

Нову обхідну дорогу до портів планують побудувати навколо Маріуполя.

Про це повідомив заступник керівника ОП Кирило Тимошенко під час форуму "Україна 30. Інфраструктура", відповідаючи на питання журналіста каналу "Дом" Олексія Мацуки.

"Навколо Маріуполя є багато портів. Усі фури їдуть туди через місто. Місто не пускає їх, оскільки вантажівки розбивають дороги. Тому зараз ми вже замовили проєктування дороги навколо Маріуполя, — зазначив Тимошенко. — Адже це і інвестиції у порти, оскільки це пришвидшить доставку і збільшить кількість вантажів".

Крім того, за словами заступника керівника ОП, цього року планується провести капітальний ремонт траси між Маріуполем і Бердянськом.

"Ділянки перебувають у проєктуванні. Сподіваюсь, цього року почнемо. А може і завершимо, бо там не такий великий відрізок — зробити трасу між Маріуполем і Бердянськом", — сказав Тимошенко.

Також, за його словами, у 2021 році має завершитися ремонт траси із Краматорська до Маріуполя.

Читайте також: Доступне житло: Кирило Тимошенко розповів про нові держпрограми (ВІДЕО)

"Доробляємо дорогу цього року. Минулого року зробили ділянку. Там декілька їх, це не одна траса і великий проєкт", — уточнив заступник глави ОП.  

Нагадаємо, у 2020 році в рамках "Великого будівництва" в Україні побудували та відремонтували 6,5 тис. км доріг. Із них 4 тис. км — державного значення і 2,5 тис. км — місцевого.

Прямий ефір