Немає причин відмовлятися від вакцини AstraZeneca, — заява ВООЗ (ВІДЕО)

Вакцина AstraZeneca. Фото: slovoidilo.ua

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зробила офіційну заяву у відповідь на припинення використання вакцини від коронавірусу компанії AstraZeneca низкою країн. В організації наполягають: вакцинація повинна тривати, повідомляє "Дом".

Напередодні низка країн, серед яких Данія, Норвегія, Австрія, заявили про припинення використання цієї вакцини в зв'язку з, нібито, утворенням тромбів у щеплених цим препаратом. У ВООЗ наголосили, що вакцину використовувати можна і пообіцяли провести ретельне розслідування всіх випадків.

 "AstraZeneca — відмінна вакцина, так само як і всі інші вакцини, що використовуються в світі. Ми вивчили дані з цього питання і не отримали жодного підтвердження, що вакцинація стала причиною смертей", — прокоментувала Маргарет Харріс, спікер ВООЗ.

 До розслідування також приєдналося Європейське агентство з лікарських засобів. І теж дійшло висновку — тромбоемболії вакцина не викликає.

Зазначимо, препаратом AstraZeneca у Великій Британії прищепили вже 11 млн людей. Інформацію про небезпеку вакцини вчені називають надуманою і зазначають, що постійно стежать за її якістю і безпекою.

Нагадаємо, чотири вакцини від COVID-19 визнані Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Читайте такожБез побічних ефектів: медики Дніпра розповіли про самопочуття через два тижні після COVID-вакцинації (ВІДЕО)

Прямий ефір