Декілька моделей залучення США до участі у Нормандському форматі розглядає Україна, — Зеленський (ВІДЕО)

Владимир Зеленский. Скриншот видео: kanaldom.tv

Україна нині активно шукає шляхи для розблокування перемовин у Нормандському форматі задля мирного урегулювання ситуації на сході. Зокрема, розглядає декілька шляхів залучення до участі у переговорному процесі Сполучених Штатів. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час презентації плану трансформації України в садибі Джорджа Вашингтона, повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

"Ми серйозно думаємо, як розблоковувати Нормандський формат. І варто проговорювати реальні кроки мирного врегулювання війни на Донбасі, на сході України. І тут нам потрібні потужні партнери. Ми запрошуємо Сполучені Штати Америки, саме президента. Ми проговоримо декілька моделей цього питання. Як було би правильно зробити справедливо й безпечно для регіону", — зазначив Зеленський.

На думку президента, питання України сьогодні — це "не тільки питання України", а стосується всього регіону.

"Ми бачимо, що відбувається у світі. Питання України — це вже не тільки питання України. Це вже питання і Молдови, і прибалтійських держав. Це питання Білорусі. Питання незалежності Білорусі. І таких питань дуже багато. Не тільки Україна, а всі повинні бути зацікавлені у пошуку відповідей з результатами", — наголосив Зеленський.

Читайте також: План трансформації України представив Зеленський у США — що передбачає документ (ВІДЕО)

Медіа-партнери
Прямий ефір