Негайно звільнити та повернути до України Саакашвілі закликав Арахамія (ВІДЕО)

Давид Арахамия. Скриншот видеообращения

Голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія закликав негайно звільнити президента Грузії (2004-2013 рр.), голову виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі та повернути його до України. Він записав відеозвернення на підтримку затриманого в Грузії політика, яке опубліковано в Telegram-каналі Саакашвілі, повідомляє "Дом".

"Ми вимагаємо, щоб Михайла Ніколозовича звільнили негайно та повернули до України. Він громадянин України. Він — чиновник високого рангу в Україні і ми вимагаємо, щоб цей чиновник приїхав до України, негайно був звільнений і ми його прийняли тут. І якщо є якісь юридичні претензії до Михайла, то вони повинні бути розглянуті українським судом насамперед і ця справа має розглядатися в Україні", — заявив Арахамія.

Читайте також: Схуд на 15 кг, необхідна термінова госпіталізація, — нардепка про стан Саакашвілі (ВІДЕО)

Нагадаємо, що Міхеіла Саакашвілі затримали 1 жовтня в Грузії. До країни він повернувся після восьмирічної відсутності. Там проти політика відкрито чотири кримінальних провадження. По двох з них заочно вже винесені вироки — сумарно на 9 років позбавлення волі. Саакашвілі заявляє, що справи — сфабриковані. В знак протесту він голодує вже 17-й день.

Читайте також: Підсумки 17 жовтня: блокування роботи СММ ОБСЄ, посилення карантину та діджитал-бієнале (ВІДЕО)

Прямий ефір