Наявність у себе американського громадянства спростував Арахамія (ВІДЕО)

Давид Арахамія. Фото: sluga-narodu.com

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура звернувся до Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби та Служби безпеки України з вимогою розібратися, чи є у нардепів Давида Арахамії та Кіри Рудик громадянство США. Арахамія стверджує, що він не має американського громадянства. Про це він повідомив сьогодні, 3 грудня, у кулуарах Верховної Ради, інформує "Дом".

Він наголосив, що підтримує такі перевірки. Проте у Раді є 450 депутатів, і кожного потрібно перевірити, вважає він. Водночас, Арахамія заявив, що якщо отримати дані Качурі не вдасться, він готовий провести брифінг і "надати залізобетонний доказ", що американського громадянства у нього немає.

"Я цим займався, коли була перша медіа-атака на мене з цього приводу. Я питав, як можна залізобетонно довести. На жаль, США не мають механізмів, якщо я сам подам запит, щоб вони надали підтвердження або спростування. Вони кажуть, що на будь-який прямий запит громадянина вони не можуть надавати інформацію, немає такого механізму. Тоді я звернувся до посольства з проханням надати мені можливість якось надати цю інформацію", — пояснив нардеп.

Що саме це за доказ, Арахамія не пояснив, але запевнив, що надасть його, якщо Качура не зможе отримати дані самостійно.

Читайте також: Негайно звільнити та повернути до України Саакашвілі закликав Арахамія (ВІДЕО)

Прямий ефір