На руїнах і центральній площі — класика та композиції Queen звучали просто неба у Маріуполі (ВІДЕО)

Фестиваль Mariupol classic 2021. Фото: vesti.ua

У Маріуполі просто неба звучала класика. У межах фестивалю Mariupol classic 2021 відбувся концерт "Ніч в опері" й виступ вокального секстету ManSound, повідомляє "Дом".

Для музичного дійства використали дві локації.

Першим майданчиком стали руїни хоральної синагоги в Маріуполі, які включені до списку історичної спадщини. Тут виступав секстет ManSound. Колектив заснований майже 30 років тому, за свою історію артисти взяли участь у понад 70 всесвітніх фестивалях.

Хоральну синагогу вибрали одним із майданчиків фестивалю не випадково. Так організатори хочуть привернути увагу до історичної спадщини міста.

Тим часом на Театральній площі міста тривав проєкт "Ніч в опері" — звучала класична музика та композиції групи Queen у симфонічному виконанні.

"У концерті з'єднується і велика класика, й те, що написано за мотивами творів Мерк’юрі. І власне йому присвячений концерт, його ювілею. Звичайно, ми граємо це із задоволенням", — зазначив народний артист України, головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко.

Музиканти проєкту "Ніч в опері" — зірки зі світовим ім'ям.

"Музика, вона об'єднує. Тому я хочу сказати всім глядачам і слухачам: ви отримаєте величезне задоволення від нашого концерту, тому що музика дійсно нас об'єднує", — розповів заслужений артист України Дмитро Агєєв.

Фестиваль Mariupol classic 2021 триватиме до 7 вересня. У ці дні маріупольці та гості міста зможуть насолоджуватися виступами артистів із України, Швеції, Японії та Франції.

"Усі ці артисти й музиканти понесуть звісточку по всій землі, по всіх європейських країнах про те, яке чарівне місце — місто Маріуполь. Наприклад, я — в захваті. Маріуполь — дійсно велика культурна столиця. І це не гасло — це реальність, яку ми сьогодні побачили", — зазначила керівниця пресслужби фестивалю Mariupol classic 2021 Ольга Стельмашевська.

На закритті фестивалю, 7 вересня, виступить французький саксофоніст Клод Делангль.

Прямий ефір