На реконструкцію злітної смуги Херсонського аеропорту спрямують 320 млн грн, — Самойленко

Александр Самойленко (слева). Фото: kanaldom.tv

На території Херсонської області сьогодні реалізують десятки інфраструктурних проєктів. І саме це, на думку голови обласної ради Олександра Самойленка, є найкращим показником того, що у цей регіон необхідно інвестувати і це цілком безпечно. Про це очільник Херсонської облради сказав на Міжнародному інвестиційному форумі "Південна стратегія розвитку", який триває на Арабатській Стрілці сьогодні, 11 червня, повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

"Південь України, не лише Херсонщина, — це регіон, який об'єднує всіх. Всі у той чи інший час прагнуть приїхати поближче до сонця, моря. І інвестувати у розвиток півдня нині — унікальна можливість. Запрошую всіх — грошима, досвідом, інтелектом — вкладати і не переживати", — наголосив Самойленко.

Він також наголосив, що особливо важливо сьогодні розвивати Херсонщину, оскільки вона межує із тимчасово окупованим Кримом.

"Немає сумнівів у тому, що вся територія Криму знову повернеться до складу України. Вона і сьогодні лишається українською. І люди, як живуть на півострові, так вважають. А для того, аби повернути територію, яку захопили окупанти, ми повинні тут, в області, створити всі найкращі умови", — зазначив очільник облради.

Олександр Самойленко нагадав, що президент України минулого року 6 разів відвідав Херсонщину. Він постійно оглядає роботу КПВВ на адмінмежі з Кримом.

"Хто, як не президент, — наш, скажімо так, найкращий промоутер сьогодні? У нас стільки амбітних проєктів має втілитися. У місті Нова Каховка заплановане будівництво центру водних видів спорту Н2О. 320 млн грн закладено у бюджет області на реконструкцію злітної смуги Херсонського аеропорту. Ще один амбітний проєкт — відродження у Скадовську відомого фестивалю "Чорноморські ігри". І тому у Херсонщину не просто треба вкладати, а треба встигнути вкласти інвестиції. І наші проєкти, які реалізуються сьогодні, — найкращий показник для подальшого залучення інвестицій", — наголосив Самойленко.

Читайте також: Форум "Південна стратегія розвитку" — що збираються будувати на Херсонщині, розповіла Джапарова (ВІДЕО)

Нагадаємо, сьогодні, 11 червня, стартував другий день Міжнародного інвестиційного форуму "Південна стратегія розвитку", який проводять на Арабатській Стрілці в Херсонській області. На ньому презентують інвестиційні проєкти, які стануть основою для розвитку південних регіонів України. Телеканал "Дом" — інформаційний партнер заходу.


Всі новини форуму "Південна стратегія розвитку" — у спецрозділі "Форум на Арабатській Стрілці"

Медіа-партнери
Прямий ефір