На придушення протестів у Росії через арешт Навального відреагували у МЗС України

Фото: АР

Акції протесту, які пройшли у Росії у неділю, 31 січня, через арешт російського опозиціонера Олексія Навального позначені "новим витком порушень прав людини та брутального насильства" щодо протестувальників та журналістів. Про це йдеться у заяві МЗС України, передає "Дом".

"Черговий акт придушення прав російських громадян на мирні зібрання та свободу слова, арешти членів опозиції та представників засобів масової інформації, переслідування незгодних з агресивною політикою російської влади всередині країни та на міжнародній арені є тривожними свідченнями подальших обмежень основних прав і свобод та порушення Росією своїх міжнародних зобов’язань у сфері забезпечення прав людини", — заявили в МЗС України.

В відомстві зазначили, що російська влада "культивує беззаконня і насильство" не тільки в РФ, а й на міжнародному рівні.

"Такі дії не можуть залишатися без відповіді з боку міжнародного співтовариства. Настав час для більш рішучих дій та притягнення до відповідальності за насильницькі акції проти свого народу та агресію проти народів сусідніх країн", — наголосили в МЗС України.

Читайте такожБрата Навального посадили під домашній арешт

Нагадаємо, у неділю, 31 січня, під час мітингів на підтримку опозиціонера Олексія Навального у Росії затримали понад 4 тис. людей, найбільше затриманих — у Москві.

Читайте також: Ворог мого ворога — мій друг, — Кулеба про Навального

Прямий ефір