На переселенців нові картки "Ощадбанку" чекають у відділеннях — терміни (ВІДЕО)

Відділення "Ощадбанку". Скриншот відео: kanaldom.tv

Понад 33 тис. банківських карток чекають на своїх власників у відділеннях "Ощадбанку". Їх потрібно встигнути забрати до 1 квітня, інформує "Дом".

У фінустанові нагадують, що клієнтам, зокрема переселенцям, у яких під час карантину закінчився термін дії платіжних карток, необхідно забрати нові картки у відділеннях "Ощадбанку".

"За листопад-грудень ми видали майже 8,5 тис. карток. Тобто ми не спостерігаємо значного ажіотажу, значних черг. Клієнти спокійно приходять, отримують, тому що на території області ми маємо 55 відділень, маємо 133 банкомати", — повідомила керівниця філії Луганського обласного управління АТ "Ощадбанк" Ірина Бондар.

Більше автоматичного подовження дії старих карток вже не буде. Протягом останніх двох років всі клієнти могли отримати перевипущені картки. "Штучне" подовження "Ощадбанк" застосовував як тимчасовий превентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення коронавірусу.

Читайте також: Дія прострочених карток переселенців подовжена востаннє — офіційна заява "Ощадбанку" (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше "Ощадбанк" заявляв, що до 1 січня 2022 року ВПО зможуть користуватися платіжними картками, термін дії яких спливає. Їх мали не блокувати під час карантину — до 31 грудня.

Пізніше стало відомо, що, починаючи від 1 квітня 2022 року, "Ощадбанк" припинить використання зазначених вище платіжних карток ВПО.

Читайте також: Останнє подовження карт "Ощадбанку" для ВПО — що важливо знати та як діяти (ВІДЕО)

Прямий ефір