"На нашу долю випало закінчити війну проти московської орди": героєм програми #Муз_Оборона стане YARMAK

Олександр Ярмак. Фото: kanaldom.tv

У суботу, 24 вересня, о 17:30 гостем проєкту #Муз_Оборона на каналі "Дом" буде український репер і воїн ЗСУ Олександр Ярмак (YARMAK). Олександр говоритиме про виступи на передовій, службу в ЗСУ, перші дні повномасштабного вторгнення, хіт "Дике поле" і майбутнє країни.

У студії #Муз_ОборониОлександр Ярмак розповість, як у перший же день повномасштабної війни пішов до військкомату і записався до лав ЗСУ, як евакуйовував з-під обстрілів власну родину і в яке майбутнє України він вірить.

"Попри ті складні, криваві часи, які ми зараз переживаємо, на нашу долю і на наш вік випала можливість закінчити цю криваву війну проти московської орди. Сьогодні Україна єдина, як ніколи, і дуже потужна. Далі нас чекає світле, вільне, сучасне майбутнє", — говорить Олександр Ярмак.

Його хіт "Дике поле", присвячений українським воїнам, вийшов на початку травня. Композиція швидко зібрала мільйони переглядів на YouTube та сотні тисяч гривень для ЗСУ.

"Завданням було привернути максимум уваги до ситуації з хлопцями на "Азовсталі" і зробити таку бойову пісню в стилі вікінгів, бо, починаючи з повномасштабного вторгнення, майже не було бойових пісень. Я знаю, що хлопці дуже на неї чекали, і я знаю, що зараз хлопці на "нулі" слухають цю пісню", — розповідає Олександр Ярмак.

Також гість #Муз_Оборони говоритиме про те, як з’явилось рішення про концерти на фронті та чим вони важливі, торкнеться історії своїх російськомовних творів і розповість, чому вважає Росію "втраченою країною".

Дивіться програму #Муз_Оборона на каналі "Дом" щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі "Дом".

Читайте також:

Прямий ефір