На харківських велосипедах перетнули США: двоє українців  збирали гроші для ЗСУ

Ганна Бубнова та Олександр Королюк. Фото: instagram.com/iamalexkora

Українці Ганна Бубнова та Олександр Королюк здійснили тримісячну мандрівку на велосипедах через Сполучені Штати, щоб зібрати кошти для української армії та дитячої лікарні в Харкові. Велосипедисти подолали понад 6 000 км — від Лос-Анджелеса до Нью-Йорка, перетнувши близько двох десятків штатів, з посиланням на "Укрінформ" повідомляє "Дім".

У понеділок постпред України при ООН Сергій Кислиця та дипломати кількох країн, які підтримали цю ініціативу, зустрілися з Ганною Бубновою у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.

Мета цієї ініціативи — не лише збір коштів для військових та лікарні, а й привернення уваги світової спільноти до наслідків російської війни проти України, пояснили в постпредстві.

Раніше посол України у США Оксана Маркарова повідомляла, що Бубнова та Королюк їдуть з Каліфорнії до Нью-Йорка на велосипедах харківського виробництва, щоб нагадати американцям про боротьбу українців й зібрати 2 млн грн для 35-ї бригади ЗСУ!. Наприкінці червня вона вітала велосипедистів в Українському домі у Вашингтоні.

Прямий ефір