На Донбасі побудують новий аеропорт для цивільних рейсів, — Володимир Зеленський

Фото: ukraine30.com

Новий аеропорт для цивільних рейсів з'явиться на Донбасі. Його побудують між Луганською і Донецькою областями. Про це розповів президент Володимир Зеленський під час форуму "Україна 30. Інфраструктура", відповідаючи на питання кореспондента телеканалу "Дом" Олексія Мацуки. 

За словами президента, наразі в Україні є два проблемні летовища — "Маріуполь" та "Ужгород". І на Закарпатті, і на Донбасі побудують нові аеропорти. 

"Ми могли відкрити Маріупольський аеропорт, відновити його, оновити, але сьогодні військові говорять нам, що це небезпечно", — зазначив президент. 

Наразі на Закарпатті вже знайшли точки, де можуть побудувати міжнародний аеропорт. Його планують звести за декілька років. 

"І друге — це (аеропорт, — ред.) на Донбасі. Між Луганською і Донецькою областю. Зараз також будуть знаходити точку, і в цьому році ми почнемо проєктування нового аеропорту у будь-якому випадку. Нового, серйозного аеропорту саме для цих двох областей. Для цивільних рейсів", — додав Володимир Зеленський.

Також президент розповів, що в Україні продовжать програму розбудови регіональних аеропортів. Зокрема, відновлюватимуть летовища в Ужгороді, Чернівцях, Полтаві. Загалом — у 16 містах України.

Читайте також: Нові дороги, школи та стадіони: що побудують у Донецькій області в 2021 році (ВІДЕО)

Прямий ефір