На Донбасі почали вакцинувати від COVID-19 військових (ФОТО)

Фото: штаб ООС

Сьогодні, 25 лютого, вакцинацію від коронавірусу розпочали на Донбасі серед військових. Перше щеплення зробили особовому складу 66-го військового госпіталю, що на Донеччині, повідомляє "Дом" з посиланням на пресцентр Операції об’єднаних сил.

Шпиталь отримав першу партію вакцини від COVID-19 — AstraZeneca. До медичного закладу доставили 7,2 тис. доз.

"Сьогодні лікарі розпочали вакцинацію особового складу госпіталю, а також окремої автосанітарної роти. Завтра бригади у складі лікаря-анестезіолога, лікаря-терапевта і медичної сестри, почнуть виїжджати для здійснення щеплень безпосередньо у підрозділи в зоні відповідальності", — повідомили в штабі ООС.

Вакцинація військових цілком добровільна. Спочатку всіх охочих обстежують у лікаря та збирають дані анамнезу. Після цього визначають, чи є протипоказання до вакцинації. Протипоказаннями є підвищена температура тіла, гострі захворювання або алергія до компонентів вакцини.

Раніше повідомлялось, що вакцинація від COVID-19 стартувала на Донеччині та Луганщині.

Нагадаємо, вакцинування від коронавірусу в Україні розпочалося 24 лютого. Першою вакцину отримала Черкаська область. Вакцинація також розпочалась у Вінницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській та інших областях.

Читайте також: Чому не варто ділити вакцини на "кращі" й "гірші", пояснили у МОЗ

Прямий ефір