Ми заслуговуємо бути щасливими: Дмитро Шуров — гість "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Дмитро Шуров та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Гостем новорічного випуску шоу "Тихий вечір з Оленою Кравець" став відомий музикант Дмитро Шуров. Він розповів про творчість та переживання під час війни. І, звісно ж, виконав свої відомі композиції. І навіть утворився імпровізаційний дует з Оленою Кравець.

Ведуча — Олена Кравець, співведучий — Юрій Карагодін.

— Я хочу подякувати всім музикантам і особисто тобі, Дімо, за те, що ти не припинив писати музику під час війни. Я знаю, що на початку воно не писалося, не відчувалося. Але я вдячна тобі, що ти не припинив, що ти продовжуєш тримати своїх, бо і я, і вся наша сім'я тримаємося за твою музику.

— Дуже приємно. Тому що, дійсно, пишеться дуже важко. І таке буває вранці, що хочеться щось… Прокидаєшся, і ніби все окей, і є кава, і є кохана людина поруч, і ти думаєш: ось, ось він той самий момент… А потім прилітає якась новина або ще щось набагато гірше, і ти лежиш і просто тупо дивишся в стелю.

Я зараз збагнув, що я взагалі вперше на такому шоу в цьому році. І дякую тобі, що воно існує.

Впевнений, що коли ми переможемо і коли через певний час ми будемо передивлятися все це і згадувати, в нас буде щось всередині стискатись, і будуть мурахи, і будемо розуміти, який це був насправді складний і драматичний момент нашої історії.

— Ти багато чого встигаєш, і навіть побути продюсером нацвідбору "Євробачення-2023".

— Хтось має це робити, на когось мають повісити всіх собак (Сміється). Мені зателефонували та сказали: "Дмитро, чи готові ви бути цією людиною?" Я сказав: "Звісно, заради української музики я готовий на все.

— Окрім цього ви проїхалися туром у домі на колесах.

— Так, було і таке. У нас взагалі в хороші роки було десь близько 100 концертів. І цього року теж було 100, але з них 80 — для військових, 20 — благодійних. Тобто є що згадати.

— Давно хотіла в тебе спитати, що ти відкрив в собі за цей рік?

— Я за цей рік нарешті зрозумів, наскільки сильно я люблю життя. Один момент, ранкова кава, кохані очі…

Це був надважкий рік, мабуть, в цьому сторіччі для всіх нас. Але ж ми, нарешті, зрозуміли, згадали, хто ми.

Ми зрозуміли наші сили, які в нас люди, які воїни, які медики, й які неймовірні музиканти, які прекрасні актори, які волонтери феноменальні, діти, жінки…

Ми заслуговуємо бути щасливими. І нехай це буде якомога швидше, з нашою перемогою. Нехай кожне наше місто буде містом щасливих людей.

— Я так тобі вдячна, що ти занурив мене і нас всіх у свій світ. Ну, побажай нам чогось. Всі ми прагнемо одного, нам потрібно це одне слово. А давай ще щось про нас, давай про те, щоб ми залишилися людьми.

— Безумовно. Щоб ми не забули, як радіти, як зустрічатись, як відчувати. Щоб ми не боялись бути собою, не боялися по-справжньому, глибоко переживати все, щоб ми співчували, щоб ми завжди пам'ятали, за що ми боремося — за те, щоб бути людьми і жити так, як ми хочемо на своїй власній землі. Більше нам нічого не треба, в нас, в принципі, все, що треба, є.

— Ми зараз проходимо таке випробування, після якого, мені здається, ми будемо вже здатні на все. Нам просто треба залишатись людьми і тримати своїх.

— Триматись своїх.

— З Новим роком, Україна! З Новим роком всіх!


"Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі й події, що дадуть змогу трішечки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Щосуботи в гості до Олени Кравець та її співведучого Юрія Карагодіна приходять знакові співрозмовники, щоби своїми історіями життя, оптимізмом та силою підтримати й підбадьорити глядачів.

У новорічному випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" — теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери і знакові гості. До Олени Кравець завітали військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKA, Дмитро Шуров, MONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "котячий КПП", ZLATA OGNEVICH і OTOY, Василь Байдак, гурт Tvorchi, Wellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Медіа-партнери
Прямий ефір