Майстриня з Харкова, яка працювала у "Фельдман Екопарку", створює унікальні прикраси зі смоли

Прикраси з епоксидної смоли. Скриншот: kanaldim.tv

Анна Гаражина родом із Харкова. Вона займається виготовленням прикрас з епоксидної смоли. В її асортименті можна знайти унікальні брошки, каблучки, сережки, кулони та інші прикраси. Їх розігрують на благодійних акцій на підтримку військових, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".

Анна Гаражина родом з Харкова, працювала в обласному палаці дитячої та юнацької творчості, а ще була частиною місцевого проєкту, який допомагав дітям порозумітися з чотирилапими.

"Я працювала у "Фельдман Екопарку". Там був проєкт "Театр дітей та тварин". Ми розпочали його разом з мамою та її учнями. Працювали з 2013 року. Вчили дітей поводитися з тваринами, аби усім було комфортно", — розповідає майстриня Анна Гаражина.

Разом із тваринами діти ставили різноманітні вистави. Анна розробляла та шила для них реквізит, адже дівчина ще з дитинства тяжіла до рукоділля.

"Це були й природоохоронні вистави, і тематичні, і казки для найменших діток. Вихованців ми вчили гуманної дресури. Частково реквізит виготовляла я", — додала Анна Гаражина.

Та у 2022 році, коли йшли бої за Харків, російські солдати знищили територію екопарку. Багатьох тварин вдалось евакуювати, частину забрали до себе небайдужі люди. У родині Анни, окрім кішки і голуба, також з'явилися ще й собаки. Крім того, ще до повномасштабного вторгнення Анна захопилася виготовленням прикрас з епоксидної смоли. Пригадує, перші роботи були не ідеальні. Проте Анна не здалася, почала вивчати нові техніки й згодом побачила чудові результати. Виготовлення прикрас допомогло пережити жахіття, яка дівчина пережила у Харкові.

"Зараз займаюся виготовленням прикрас і з чорнилами, і з квітами, і з маленькими механізмами зі смоли. Брошки, сережки, каблучки, кулони. Більшість робіт дарую друзям та знайомим", — каже майстриня.

Зараз почали з'являтись і перші клієнти. Також дівчина часто поєднується до благодійних акцій на підтримку військових. Анна допомагає з придбанням основи для виготовлення маскувальних сіток. Їх небайдужі плетуть у Харкові. Також вона продовжує створювати нові прикраси для благодійних ініціатив.

Також цікаво: Жіночі сумочки, в'язані гачком — історія української майстрині

Прямий ефір