Майбутнє в дітях: говоримо про благодійний концерт до Дня Святого Миколая

Зліва направо: Олександра Погуляй, SANSA та Єлизавета Сердюк. Фото: kanaldom.tv

8 грудня о 18:00 у київському Caribbean Club відбудеться благодійний концерт до Дня Святого Миколая. До заходу долучилися українські зірки: Lida Lee, Вася Демчук, SANSA, Tvorchi, KADNAY, Люся Кава, ALEKSEEV. Артисти співатимуть разом із талановитими дітками з різних куточків України. До студії "Ранку Вдома" завітали організатор та учасники події режисерка Олександра Погуляй, співачки SANSA та Єлизавета Сердюк.

Ведучі — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.

— Розкажіть детальніше про концерт — коли і де він відбудеться, в чому особливість?  

Погуляй: Відбудеться він 8 грудня о 18:00 в Caribbean Club. Візьмуть участь українські зірки: Lida Lee, Вася Демчук, SANSA, Tvorchi, KADNAY, Люся Кава, ALEKSEEV. Вони співатимуть разом із талановитими дітками з різних куточків України. Був певний кастинг, бо більше 150 діток хотіли взяти участь. Ми б дуже хотіли задіяти всіх, бо всі вони неймовірні. Зараз, під час війни, ми не маємо права опускати руки, тому що наші хлопці на передовій воюють за те, щоб ми мали змогу жити далі і працювати. 

— Лізо, розкажи про свою участь в цьому концерті. З ким ти співатимеш?

Сердюк: Я буду співати з Васею Демчуком його пісню "Закривай очі". Це дуже приємна людина, з ним дуже приємно співпрацювати.  

— Куди будуть спрямовані зібрані кошти?

SANSA: Ми будемо на них допомагати дітям в гарячих точках країни — на Донбасі. Я сама родом з Донбасу. Дуже хочемо підтримати тих дітей, які зараз проживають неймовірне страшне життя там. 

— Чим займається ваш благодійний фонд "Майбутнє в дітях"?

SANSA: Ми робимо для дітей фестивалі, концерти, творчо надихаємо їх.  

— Як можна долучитися до доброї справи, якщо немає можливості прийти на концерт до Дня Святого Миколая?

Погуляй: Концерт вийде в записі в соцмережах і на телеканалах. Під час трансляції буде створено QR-код, за допомогою якого можна буде задонатити на підтримку дітей.

Читайте також: Амадор Лопес: "У мене нарешті є паспорт супергероя — український!"

Прямий ефір