"Кримську платформу" вже підтримали понад десяти країн, повідомила Мендель

Юлия Мендель (справа) в программе "Взгляд с Банковой". Фото: kanaldom.tv

"Кримську платформу" як новий майданчик для перемовин щодо повернення окупованого Криму до складу України вже підтримали понад десяти країн світу. Окремі країни дали принципову згоду щодо участі в роботі платформи. Про це сьогодні, 4 квітня, у програмі "Взгляд с Банковой" телеканалу "Дом" повідомила прессекретарка президента України Юлія Мендель.

"Чомусь при попередній владі про Крим забули, і ні на одній платформі не згадували питання повернення окупованого півострова. Зараз же президент Зеленський говорить з лідерами багатьох країн з приводу нового рішення — про" Кримську платформу". Створення" Кримської платформи "вже вітали такі країни, як Литва, Великобританія, Туреччина і багато інших країн — їх вже більше десятка. І окремі країни вже дали свою принципову згоду в тому, що вони братимуть участь в цьому форматі перемовин", — сказала вона.

Перший саміт "Кримської платформи" повинен відбутися 23 серпня, за день до Дня Незалежності України. Зараз вирішуються організаційні питання щодо формату саміту в умовах пандемії.

"Ми розуміємо — наш спільний дім неможливий без Криму. І коли ми говоримо про мир, ми говоримо про нашу сильну Україну, про ту державу, в якій кожен з нас захоче жити", — резюмувала Юлія Мендель.

Повна версія програми: "Взгляд с Банковой" з Юлією Мендель: говоримо про мову, перемовини щодо Донбасу та Криму

Прямий ефір