"Кримська платформа" згуртує міжнародних партнерів України, заявив Володимир Зеленський (ВІДЕО)

Фото: ОП

"Кримська платформа" стане майданчиком, який згуртує міжнародних партнерів, які підтримують територіальну цілісність і суверенітет України. Про це заявив президент Володимир Зеленський на нараді з підготовки до святкування 30-ї річниці Незалежності України, інформує "Дом".

На нараді обговорили і підготовку до саміту "Кримської платформи", який запланований на 23 серпня 2021 року. Глава держави зазначив, що до "Кримської платформи" не було жодного майданчика для визначення шляхів повернення окупованого півострова.

Володимир Зеленський наголосив, що Україна не здасть свої території.

"Ця страшна помилка відбулася не при нас, але нам її виправляти. Це дуже неправильно, що ніхто не думав про повернення Криму з 2014 року і до мого приходу до влади. "Кримська платформа" стане майданчиком, який згуртує наших міжнародних партнерів, що підтримують територіальну цілісність і суверенітет України в міжнародно визнаних кордонах. Це для мене не порожні слова. За ними стоять чіткі дії", — додав президент.

Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що РФ докладає чимало зусиль, щоб дискредитувати ідею створення Україною "Кримської платформи". Наступного року ця ініціатива може стати одним із епіцентрів гібридної війни Російської Федерації проти України.

Читайте також: Коли в Україні затвердять стратегію деокупації Криму, розповіли в МЗС (ВІДЕО)

Прямий ефір