Кремль готує акцію з дискредитації Зеленського через фейковий сайт — подробиці від розвідки

Ілюстративний колаж: 5.ua

Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афільованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної "акції", спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної Європи. Про це сьогодні, 11 серпня, повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО), інформує "Дом".

"Згідно з задумом авторів "акції", буде створено та оприлюднено фейковий майданчик (сайт) так званого "Фонду Зеленського", на якому буде розміщено пропозицію до іноземних громадян та установ долучитися до його "діяльності". Планується створення та подальша публікація "асортиментної лінійки Фонду" та реєстрація його на торговельних майданчиках Європи. Роботу організаційної структури Фонду в країнах Європи планується розбудовувати за принципом "мережевого маркетингу". Це, на думку організаторів, дасть змогу активно поширювати зазначену інформацію у європейському медіапросторі", — йдеться в повідомленні української розвідки.

Станом на 10 серпня організатори "акції" завершили основні підготовчі заходи, зокрема:

  • створено сайт Фонду;
  • підготовлено для поширення у соціальних мережах фейкові скриншоти начебто публікацій відомих ЗМІ про створення Фонду;
  • створено базу так званих мережевих лідерів та блогерів для подальшого поширення матеріалів;
  • підготовлено меми та коментарі для соціальних мереж.

В ГУР МО зазначають, що найближчим часом очікується повноцінний "запуск" проєкту та початок широкої медійної кампанії з розкрутки.

"Закликаємо міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам та отримувати інформацію щодо України винятково з підтверджених джерел", — наголосили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Читайте також: "Так міцно, як зараз, я себе ніколи ще не відчував": Зеленський спростував фейки РФ про своє здоров'я (ВІДЕО)

Прямий ефір