Комікс про будні 3-ї штурмової бригади вийде друком в Україні 

Комікс "Іду на штурм". Фото: ms.detector.media

В Україні вийде комікс присвячений боротьбі українських захисників проти російського військового вторгнення. Мальопис під назвою "Іду на штурм" розповідає про будні та майстерність бійців Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ. Вихід коміксу запланований на липень, повідомили у видавництві, інформує "Дім" з посиланням на повідомлення UA Comix.

На сторінках коміксу розгортається історія бійців Третьої окремої штурмової бригади, просякнута українським містицизмом та військовим духом. Він передає атмосферу війни, про яку знаємо з відео, знятих штурмовиками на камери GoPro. Серед гуркоту артилерії, пострілів ворожих снайперів і зруйнованих будинків розкриваються сила та звитяга воїнів бригади, зазначено в анотації.

"Життя бійців другого штурмового батальйону Третьої окремої штурмової бригади на чолі з їхнім командиром "Сліпом" варте того, щоб стати сюжетом коміксу. У світовій попкультурі ми знаємо історію Капітана Америки. Історія ж наших бійців набагато крутіша та правдивіша, тому маємо закарбувати її, створити свою мілітарну попкультуру", — повідомила команда UA Comix.

Кошти від продажу коміксу "Іду на штурм" будуть спрямовані на забезпечення потреб та підтримку бійців Третьої штурмової бригади. Передзамовити його можна на сайті UA Comix.

Також цікаво:

Прямий ефір