Коли Україна може підписати "промисловий безвіз" з ЄС і що це дасть, пояснив Шмигаль

Денис Шмыгаль. Фото: kmu.gov.ua

Україна може підписати "промисловий безвіз" з Європейським Союзом вже до кінця 2021 року. Про це сьогодні, 19 червня, повідомив прем'єрміністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook, інформує "Дом".

"Саме такі прогнози дає наше Міністерство економіки після позитивної оцінки першого етапу оцінювання української інфраструктури якості. Укладання Угоди АСАА ("промисловий безвіз" з ЄС) стане сигналом усьому світу, що в Україні якісне промислове виробництво, якому можна довіряти", — написав він.

За словами очільника уряду, "промисловий безвіз" також дасть можливість українським виробникам промислової продукції отримувати необхідні сертифікати в Україні, а не шукати офіційного представника в Євросоюзі.

Так, підписання відповідної угоди полегшить доступ частини української продукції на європейські ринки та поліпшить конкурентні позиції України на ринках інших країн, резюмував Шмигаль.

Читайте також: Україна-2030 — майбутнє економіки: "Официальный разговор" із Кирилом Криволапом

Як повідомлялося раніше, економіка України відновлюється та повертається до стійкого зростання, а функціонування фінансових ринків стабілізувалося. Тому Національний банк України розпочинає поступове згортання антикризових монетарних заходів, які були запроваджені у відповідь на коронакризу.

Прямий ефір