Коли розв'яжуть питання членства України в ЄС, розповіли в Офісі президента

Фото: lt.utro.news

Членство в Європейському Союзі для України перестало бути гіпотетичним, заявили в Офісі президента. Це питання часу, яке мають розв'язати до кінця поточного десятиліття.

Про це повідомляє "Дом" із посиланням на ОП.

Під час наради під головуванням Володимира Зеленського щодо стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції йшлося про виконання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, її оновлення, а також про інтеграцію в ринки ЄС і Єдиний цифровий ринок Євросоюзу.

"Серед цілей — євроінтеграція та досягнення основних критеріїв щодо набуття повноправного членства в НАТО, синхронізація з європейським "зеленим" курсом", — йдеться в повідомленні.

Також президент акцентував на необхідності формування і просування позитивного іміджу України у світі.

"Україна — авторитетний і відповідальний член міжнародної спільноти, який робить вагомий внесок у забезпечення глобальної та регіональної безпеки і стабільності, активно залучається до протидії новітнім викликам і загрозам", — зауважив Володимир Зеленський.

Зазначимо, угода про асоціацію між Україною та ЄС зобов'язує сторони за п'ять років із моменту набуття чинності (вересень 2017 року) провести консультації щодо перегляду її положень в частині торгівлі товарами. ЄС погодився на перегляд угоди про асоціацію з Україною, але наразі не дав згоди на її зміну.

Раніше "Дом" повідомляв, що Євросоюз готовий застосувати до Росії новий режим глобальних санкцій через порушення прав людини в окупованому Криму та на непідконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

Читайте також: Чому Україна досі не в НАТО?

Медіа-партнери
Прямий ефір