Канал FREEДОМ у топ-10 інструментів комунікації проєкту "Хочу жити" — дані ГУР МО

Канал українського іномовлення FREEДOM отримав подяку від команди проєкту "Хочу жить" за постійну підтримку та допомогу. FREEДОМ, орієнтований на російськомовних глядачів за межами України, став одним sз десяти головних інструментів комунікації державного проєкту "Хочу жить", який допомагає військовим РФ, що не бажають брати участь у війні Росії проти України, безпечно здатися в полон ЗСУ.

Попри те, що Роскомнагляд заблокував на території РФ доступ до "Хочу жити", росіяни звертаються до проєкту. В анкетах, які вони заповнюють, є запитання, звідки  вони довідались про "Хочу жити". Серед майданчиків, які називають, часто зустрічається канал FREEДОМ. Про це повідомив речник проєктів "Хочу жити" й "Хочу знайти" (рос. "Хочу жить" та "Хочу найти") Віталій Матвієнко.

"Я хочу подякувати редакції FREEДОМ за допомогу в реалізації інформаційної кампанії з популяризації проєкту "Хочу жити" для російських військових, які хочуть зберегти своє життя. Після запуску проєкту до нас почали надходити сотні повідомлень від сімей та близьких військовослужбовців, які не можуть отримати від російської влади достовірну інформацію про долю своїх близьких, які зникли безвісти, загинули або потрапили в полон в Україні. Адже Росія свідомо приховує масштаби втрат, щоб у тому числі не виплачувати грошові компенсації родичам. Саме так з'явився ще один проєкт "Хочу знайти". Інформаційна підтримка цих ініціатив надзвичайно важлива, адже їх ми маємо змогу отримувати обмінний фонд для повернення наших військовополонених, тіл загиблих українських героїв", — прокоментував Віталій Матвієнко.

Подяку редакції FREEДОМ за допомогу в реалізації інформаційної підтримки проєкту "Хочу жити" вручив Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ), яке керує реалізацією проєктів "Хочу жити" та  гуманітарного проєкту для родичів зниклих безвісти росіян "Хочу знайти". Він відзначив професіоналізм колективу іномовлення та його вагомий внесок у наближенні перемоги.

В ефірі FREEДОМ регулярно виступають спікери проєктів "Хочу жити" та "Хочу знайти", транслюються інформаційні ролики, виходять сюжети та публікації на всіх диджитал-майданчиках каналу про роботу проєктів, які містять QR-коди з посиланнями на Telegram-канали цих ініціатив. Зокрема, військовий аналітик, співробітник СБУ (2004-2015 рр.) Іван Ступак розповів про ефективність програми "Хочу жити", а представник ГУР МО України Андрій Юсов дав інструкцію, як близьким російських військових отримати достовірну інформацію про долю їхніх родичів.

Медіа-партнери
Прямий ефір