Календарний план COVID-вакцинації українців затвердив Кабмін

Кабинет министров Украины. Фото: kanaldom.tv

Вакцинація від коронавірусу в Україні має розпочатися у лютому. На цьому наголосив очільник уряду Денис Шмигаль під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Він зауважив, що необхідно чітко визначити потребу держави у вакцинах на весь рік.

Про це інформує телеканал "Дом" із посиланням на Урядовий портал.

"Вакцинування людей має розпочатись у лютому. У нас є затверджений національний план, який визначає 5 етапів вакцинації. Усе це має бути відображене в календарному плані на цей рік. Зокрема, хто, коли й де зможе безкоштовно отримати ефективну вакцину від коронавірусу", — наголосив прем'єрміністр.

Учасники засідання затвердили Календарний план вакцинації громадян у 2021 році, який представив Віктор Ляшко, головний державний санітарний лікар.

За його словами, оперативний штаб з протидії вакцинокерованим інфекціям у МОЗ, з урахуванням соціологічних опитувань, визначив прогнозовану кількість вакцини для закупівлі на рівні 15 млн додаткових доз.

Читайте також: Законопроєкт про прискорену реєстрацію COVID-вакцин затвердила Рада

Холодовий ланцюг в Україні сьогодні може забезпечити зберігання будь-якого виду вакцин (в умовах від -70°C і до +8°C), які вже пройшли реєстрацію, уточнив Ляшко. За його словами, орієнтовно вакцинація від коронавірусу розпочнеться 15 лютого.

Раніше повідомлялося, що в Україні підготують плани вакцинації від коронавірусу окремо для кожної області.

Прямий ефір