Як "Укроборонпром" сприяє розвитку півдня України, розповів Гусєв

Форум "Южная стратегия развития". Фото: kanaldom.tv

У південних областях "Укроборонпром" виставив на приватизацію частину підприємств, що сприяє розвитку регіону. Про це сьогодні, 10 червня, розповів глава держконцерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв на форумі "Південна стратегія розвитку", інформує кореспондент телеканалу "Дом".

"Укроборонпром" приєднується до розвитку півдня України. Ми вже передали частину підприємств, і зараз, зокрема, підприємство "Судмаш" виставляється на приватизацію. І є можливість залучити інвестиції в Херсонську область, на південь. Також ми працюємо над виконанням доручення президента — розвитком суднобудівництва в Україні й активно приєднуємося до розвитку машинобудування, індустріального розвитку регіонів, що є дуже важливим, могутнім і перспективним імпульсом для нашого регіону", — зазначив він.

Телеканал "Дом" — інформаційний партнер заходу. Форум стартував о 14:00. Трансляція доступна на нашій сторінці у Facebook.

Читайте також: Ельдорадо по-українськи: про інвестиційний форум у Херсонській області говоримо з Павлом Ярмієм

Як повідомлялося, у форумі візьмуть участь близько 600 осіб: 168 глав територіальних громад, понад 400 гостей і волонтерів, 30 професійних спікерів. До роботи з організації були залучені п'ять профільних міністерств.


Всі новини форуму "Південна стратегія розвитку" — у спецрозділі "Форум на Арабатській Стрілці"

Прямий ефір